Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bartošova LehôtkaHľadať
 
 

Poslanci Obecného zastupiteľstva

Poslanci Obecného zastupiteľstva

Poslanci obecného zastupiteľstva pre volebné obdobie 2014 - 2018

Miroslav Kollár – poslanec  (zástupca starostu)
Zlatica Groschová – poslankyňa
Jaroslav Forgáč – poslanec
Eva Kaštierová – poslankyňa
Viera Sadovská – poslankyňa (náhradník od 28. 02. 2018)
 

Poslanci obecného zastupiteľstva pre volebné obdobie 2010 - 2014

1. Ján Dobias - poslanec (zástupca starostu ) - do 31. 12. 2012
2. Eva Kaštierová - poslankyňa
3. Marek Minka, Mgr - poslanec - do 1. 10. 2013
4. Miroslav Kollár - poslanec - od 08. 03. 2013 - zástupca starostu
5. Ľuboš Perina, Ing. - poslanec
6. Viera Sádovská - poslankyňa (náhradník) - od 8. 3. 2013
7. Mária Kráľová - poslankyňa (náhradník) od - 13. 12. 2013


 

dnes je: 10.12.2018

meniny má: Radúz

Kde používate internet?
 
 
4

 
 
 
10

 
 
 
2

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka