Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bartošova LehôtkaHľadať
 
 

Príhovor starostu na ustanovujúcom zasadnutí OcZVytlačiť
 

Vážené poslankyne, poslanci, milí spoluobčania,
           dovoľte mi, aby som sa na začiatku poďakovala občanom našej obce za prejavenú dôveru. Bolo vidieť z účasti na voľbách, že Vám nie je ľahostajné, čo sa deje v obci, v ktorej žijeme.
          Preto v tento deň a z tohto miesta Vám chcem povedať, že budem starostkou všetkých občanov, nielen tých, ktorí mi odovzdali svoj hlas. Budem sa maximálne snažiť, aby som Vašu dôveru nesklamala. Som si plne vedomá, že ma čaká ťažká a zodpovedná práca pri správe vecí  verejných  a že dobre spravovať obec vyžaduje určitý čas potrebný na zoznámenie sa zo zákonmi a nabratie skúseností. Doprajte prosím mne a aj naším novým poslancom čas a štipku trpezlivosti. 
         Ubezpečujem Vás, že chcem byť dobrou starostkou. Preto aj pri tejto príležitosti Vás chcem Vážení spoluobčania vyzvať na zapájanie sa do diania v našej obci. Len dobrou vzájomnou komunikáciou dokážeme vyriešiť problémy obecné i medziľudské. Ak budeme ticho prehliadať problémy, nebudú sa riešiť a môže dochádzať k dezinformáciám. Preto mám v pláne informovať obec o všetkom dôležitom a zaujímavom presne a rýchlo. 
        Vážení spoluobčania, v prípade pochybností, neistoty pri riešení problémov čo sa týkajú obce, majetku obce, zmlúv a podobne komunikujte s poslancami osobne, alebo priamou účasťou na zasadnutiach OcZ,  ktoré sú verejné alebo priamo u starostu obce.  Anonymita v obci nemá čo hľadať, každý občan je voči obci  jej rovnocenným partnerom, veď obec je ako jedna veľká rodina, respektíve tá naša by mala byť. Počas svojho pôsobenia vo vedení obce chcem bližšie spoznať nielen obec, ale aj spoluobčanov, budem sa snažiť nájsť si čas pre každého, aby som Vás vypočula a pomohla vyriešiť Vaše problémy. Chcem aby sme spoločne hľadali cesty, ktoré nás spájajú a zabudli na cesty, ktoré nás rozdeľujú.
      Hoci nie som rodáčkou, za takmer 30 rokov života mne i mojej rodine Bartoška i dianie v nej prirástli k srdcu. Svojou prácou chcem prispieť k tomu, aby boli občania našej malej a peknej obce hrdí na svoju obec.
      Novým poslancom prajem veľa síl pri plnení úloh, tvorivých nápadov na zlepšenie života v našej obci. Konajme čestne a spravodlivo a v záujme tých, ktorých zastupujeme.
 


 
 

dnes je: 19.5.2019

meniny má: Gertrúda

Kde používate internet?
 
 
8

 
 
 
18

 
 
 
4

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka