Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bartošova LehôtkaHľadať
 
 

Aktuality v obci

Hornoveský cyklopretekVytlačiť
 

hcc.jpg


 
 

PoďakovanieVytlačiť
 

ďakujeme obyvateľom obce ktorým nie je ľahostajné prostredie v ktorom žijeme a v sobotu 30.3.2019 sa stretli na brigáde cca 18 ľudí, 2 poslankyne napiekli chutné koláče, aby práca išla od ruky. Poslanec Stupka a p. Tončík zabezpečili odvoz odpadu na zberný dvor. 

odpad.jpg


 
 

Brigáda - VEĽKÉ JARNÉ UPRATOVANIE:Vytlačiť
 

brigada.PNG

v príloha

Súbor na stiahnutie brigada.pdf brigada.pdf (190.1 kB)

 
 

Prerušenie distribúcie elektrinyVytlačiť
 


 
 

FAŠIANGOVÁ   VESELICAVytlačiť
 

Ako každý rok, tak aj tento, Vás všetkých pozývame na Fašiangy v našej obci. Začíname o 10:00 Fašiangovým sprievodom po obci a večer sa na Vás tešíme už na tradičnej Fašiangovej veselici, kde máme pre Vás nachystané rôzne dobroty.

Nezabudnite aj na Maškarný, kde si zasúťažia deti aj dospelí.

Do tanca budú hrať DJ-i z Banskej Štiavnice. Dj Jožo Bukňa a Dj Peťo Úrek so svojím tímom z disco4you.sk ... skvelý zvuk, parádne svetlá, hlavy, lasery, projekcia a najlepšia zábava ... hráme najväčšie hity 80, 90, 2000 až po súčasnosť.

Fašiangový sprievod 10:00
Maškarný 17:00
Fašiangová veselica 19:00

VSTUPNÉ: zadarmo 

 

Sponzori FAŠIANGY 2019

p. Frindt Peter - 200€ 
p. Pavel Ivan - 70€
COOP Jednota - 33€
GROTTO - klobásy, bagety čisté
PPC - záviny

-------- ĎAKUJEME --------

 

FAšIANGY 2019.jpg

 

 

 


 
 

E-mail hlásnik - informácie emailomVytlačiť
 

zaregistrujte sa ešte dnes kliknutím na odkaz https://www.bartosovalehotka.sk/registracia-na-portal.html 

email-hlasnik.jpg


 
 

Otváracie hodiny v Motoreste a penzióne Zlatý potokVytlačiť
 


 
 

Príhovor starostu na ustanovujúcom zasadnutí OcZVytlačiť
 

Vážené poslankyne, poslanci, milí spoluobčania,
           dovoľte mi, aby som sa na začiatku poďakovala občanom našej obce za prejavenú dôveru. Bolo vidieť z účasti na voľbách, že Vám nie je ľahostajné, čo sa deje v obci, v ktorej žijeme.
          Preto v tento deň a z tohto miesta Vám chcem povedať, že budem starostkou všetkých občanov, nielen tých, ktorí mi odovzdali svoj hlas. Budem sa maximálne snažiť, aby som Vašu dôveru nesklamala. Som si plne vedomá, že ma čaká ťažká a zodpovedná práca pri správe vecí  verejných  a že dobre spravovať obec vyžaduje určitý čas potrebný na zoznámenie sa zo zákonmi a nabratie skúseností. Doprajte prosím mne a aj naším novým poslancom čas a štipku trpezlivosti. 
         Ubezpečujem Vás, že chcem byť dobrou starostkou. Preto aj pri tejto príležitosti Vás chcem Vážení spoluobčania vyzvať na zapájanie sa do diania v našej obci. Len dobrou vzájomnou komunikáciou dokážeme vyriešiť problémy obecné i medziľudské. Ak budeme ticho prehliadať problémy, nebudú sa riešiť a môže dochádzať k dezinformáciám. Preto mám v pláne informovať obec o všetkom dôležitom a zaujímavom presne a rýchlo. 
        Vážení spoluobčania, v prípade pochybností, neistoty pri riešení problémov čo sa týkajú obce, majetku obce, zmlúv a podobne komunikujte s poslancami osobne, alebo priamou účasťou na zasadnutiach OcZ,  ktoré sú verejné alebo priamo u starostu obce.  Anonymita v obci nemá čo hľadať, každý občan je voči obci  jej rovnocenným partnerom, veď obec je ako jedna veľká rodina, respektíve tá naša by mala byť. Počas svojho pôsobenia vo vedení obce chcem bližšie spoznať nielen obec, ale aj spoluobčanov, budem sa snažiť nájsť si čas pre každého, aby som Vás vypočula a pomohla vyriešiť Vaše problémy. Chcem aby sme spoločne hľadali cesty, ktoré nás spájajú a zabudli na cesty, ktoré nás rozdeľujú.
      Hoci nie som rodáčkou, za takmer 30 rokov života mne i mojej rodine Bartoška i dianie v nej prirástli k srdcu. Svojou prácou chcem prispieť k tomu, aby boli občania našej malej a peknej obce hrdí na svoju obec.
      Novým poslancom prajem veľa síl pri plnení úloh, tvorivých nápadov na zlepšenie života v našej obci. Konajme čestne a spravodlivo a v záujme tých, ktorých zastupujeme.
 


 
 

Poslanci OcZ Vás srdečne pozývajú na silvestrovský poslanecký punč, ktorým Vás pohostia pred kultúrnym domom, v čase od 23:00 hodiny. Privítajme Nový rok 2019 spolu!Vytlačiť
 

silvestrovsky-punc.jpg


 
 

Mikulášske popoludnie 1.12.2018Vytlačiť
 

Mikulas.jpg


 
 
Položky 1-10 z 62

dnes je: 22.4.2019

meniny má: Slavomír

Kde používate internet?
 
 
7

 
 
 
17

 
 
 
4

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka