Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bartošova LehôtkaHľadať
 
 

Aktivity

DHZ: Bartošova Lehôtka VČS sa konala dňa: 19. januára 2018

Výročná členská schôdza DHZ Bartošova Lehôtka sa konala 19.januára 2018 v Kultúrnom dome a  prebiehala podľa pripraveného programu. Zhodnotili sme činnosť a hospodárenie DHZ za predchádzajúce obdobie rok 2017. Členovia boli oboznámení o čerpaní poskytnutej dotácie DPO SR pre rok 2017.  Navrhnutý a následne prijatý bol plán činnosti a plán hlavných úloh na obdobie rok 2018. Ďalej sa navrhlo, doplnilo  a schválilo nové zloženie členov výboru.
Zástupca ÚzV DPO SR v ZH, pán Ing. Ľuboš Perina vykonal povýšenie členov do vyšších hodností a odovzdal ďakovné listy družstvu mužov za vzornú reprezentáciu na majstrovstvách Slovenskej republiky v roku 2017, kde sme obsadili pekné 4.miesto.   Majstrovstiev SR sme sa zúčastnili už   3x po sebe. V rokoch 2013, 2015 ako  dorastenci a v roku 2017 ako družstvo mužov.  Zároveň odovzdal pozvanie pánovi Ondrejovi  Barátovi do Žiliny, kde mu bude odovzdané vyznamenanie „Zaslúžilý člen DPO SR“  dňa 24.4.2018.
 Predseda DHZ p. J.Forgáč  v diskusii zhodnotil veľmi pozitívne činnosť a aktivity, ktoré vykonáva  organizácia v obci. Či sú to kultúrno spoločenské podujatia  (Fašiangy, stavanie mája, Mikuláš, stavanie vianočného stromčeka), nezištné kosenie obecnej zelene, detského ihriska a obecnej lúky, brigády. Ďalej vyzdvihol prácu s deťmi a s mládežou (ukážky činnosti, zásahu)  alebo hasičské súťaže (organizovanie domácej súťaže, účasť na súťažiach). Poďakoval aj družstvu žien, ktoré nás  veľmi pekne   reprezentovalo na krajskej súťaži.  Vedúcej – trénerke Mladých hasičov „Plameňákov „ pani I.Kollárovej, ktorí dosahujú stále pekné výsledky.
Pán Ing. Perina v mene ÚzV DPO SR v ZH, tiež poďakoval družstvu mužov, za reprezentáciu na MR SR a pekné výsledky.
V diskusií sa  prehodnocovala členská základňa, počet členov, aktívni a neaktívni  členovia  a ich  vyradenie  z evidencie.
Po ukončení členskej schôdze bolo pripravené  občerstvenie a diskusia pokračovala ďalej.

 

VČS.jpg


 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

Kde používate internet?
 
 
10

 
 
 
20

 
 
 
4

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka